number=0  number=1  number=2

مدت زمان پیشنهادی

۳ ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۲۸۱ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

یکی دیگر مکان های تفریحی کرج را می توان پارک خانواده این شهر نیز معرفی کرد که یکی بهترین پارک های کرج نیز محسوب می شود و بسیار پارک زیبایی است که می تواند برای یک روز بسیار جای زیبایی برای تفریحی کودکان و جوانان به همراه خانواده باشد. این پارک زیبا کرج جهانشهر، بلوار مولانا قرار دارد.

پارک خانواده کرج کجاست؟

پارک خانواده جهانشهر کرج دارای فضایی زیبا و باصفا است. خانواده‌ها و همه افرادی که می‌خواهند روزی شاد و سرشار از نشاط را سپری کنند، می‌توانند سری به این بوستان بزنند. امکانات فوق‌العاده تفریحی در این مجموعه وجود دارد.

امکانات پارک خانواده کرج

دوچرخه سواری در پارک خانواده کرج : این پارک همانطور که ذکر شد، دارای امکانات فوق‌العاده‌ای می‌باشد. یکی از آن‌ها، پیست دوچرخه‌سواری می‌باشد. این پیست با مسافت طولانی که دارد، موقعیتی عالی برای علاقه‌مندان این ورزش مفید ایجاد کرده است. پیست اسکیت: علاوه بر این یک پیست اسکیت هم در پارک دیده می‌شود. علاقه‌مندان به اسکیت‌سواری می‌توانند وسایل و تجهیزات خود را بردارند و در این محیط به تمرین بپردازند. چنین موقعیتی باعث محبوبیت این بوستان شده است. تونل وحشت پارک خانواده کرج: امکانات گسترده‌ای در این بوستان وجود دارد. یکی از جذابیت‌های فوق‌العاده این پارک، وجود یک تونل وحشت یا خانه وحشت است. این مجموعه، فضایی مهیج و البته ترسناک برای علاقه‌مندان به این ژانر ایجاد کرده است. بانوان و آقایان می‌توانند به صورت همزمان وارد این مجموعه شوند و هیجان و وحشت را توامان تجربه کنند. البته افراد زیر 12 سال باید حتما با خانواده خود وارد شوند.

و اما آدرس این مکان دیدنی:
کرج جهانشهر، بلوار مولانا