number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11 number=12 number=13 number=14

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۴ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل سه ستاره پارسیان سوئیت اصفهان در سال ۱۳۵۶ با زیربنایی معادل ۵۲۳۵ مترمربع فعالیت خود را آغاز کرد. این هتل که یکی از قدیمی ترین هتل های شهر گنبدهای فیروه ای است، در سال ۱۳۹۲ با هدف ارتقاء سطح خدمت رسانی و کسب رضایت هر چه بیشتر مسافران مورد بازسازی و نوسازی قرار گرفت، البته نتیجه این تغییرات مورد پسند میهمانان بوده و توانسته رضایت آنان را به دست آرود. هم اکنون هتل سوئیت اصفهان با ساختمانی ۳ طبقه و مجموع ۵۲ واحد اقامتی که بعضی ا زآنها چشم انداز زاینده رود را دارند، پذیرای میهمانان است. 

هتل پارسیان سوئیت اصفهان متعلق به زنجیره هتل‌های بین‌المللی پارسیان در مرکز شهر و در کنار رودخانه زاینده‌رود و پل تاریخی سی‌وسه‌پل واقع‌شده است؛ بنابراین با دیدنی‌های تاریخی شهر مثل پل فلزی و پل خواجو، محله جلفا، خیابان چهارباغ عباسی، میدان نقش‌جهان، بازارچه هنر، موزه هنرهای معاصر و چهل‌ستون و بناهای مهم دیگر فاصله کمی دارد. از طرفی هتل پارسیان سوئیت اصفهان به بازارها و مراکز خرید هم نزدیک است و از این نظر موقعیت بی‌نظیری دارد.

در رستوران هتل هنگام صرف غذا یا وقتی در اتاق خود هستید از پنجره دید خوبی به سی‌وسه‌پل و زاینده‌رود دارید. هتل پارسیان سوئیت اصفهان در هتلداری سابقه‌ای طولانی دارد و به دلیل خدمات مناسبی که ارائه می‌دهد بین مسافران محبوب است.

فاصله تا سایر مراکز

فاصله تا عمارت عالی قاپو 9 دقیقه با ماشین (2.8 کیلومتر)
فاصله تا کاخ چهل ستون 10 دقیقه با ماشین (3.0 کیلومتر)
فاصله تا بازار اصفهان 12 دقیقه با ماشین (3.4 کیلومتر)
فاصله تا میدان نقش جهان 9 دقیقه با ماشین (2.8 کیلومتر)
فاصله تا باغ پرندگان 25 دقیقه با ماشین (12.4 کیلومتر)
فاصله تا مسجد امام 9 دقیقه با ماشین (2.7 کیلومتر)
فاصله تا کاخ هشت بهشت 10 دقیقه با ماشین (2.6 کیلومتر)
فاصله تا آتشگاه 20 دقیقه با ماشین (9.8 کیلومتر)
فاصله تا نمایشگاه بین المللی اصفهان 15 دقیقه با ماشین (7.0 کیلومتر)

و اما آدرس این مکان دیدنی:
اصفهان , ابتدای بلوار آیینه خانه مقابل سی­ و­سه­ پل-هتل پارسیان سوئیت اصفهان