number=0  number=1  number=2  number=3  number=4  number=5  number=6  number=7  number=8  number=9

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۵ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل سرای اردیبهشت اصفهان با قدمتی در حدود ۸۰ سال و مرمت شده به سبک کاملا سنتی که وجه تمایز آن نسبت به سایر هتل های اصفهان است اقامتی آرامبخش و دلنشین را ممکن می سازد. علاوه بر حال و هوای سنتی خود، بعد از بازسازی‌های انجام گرفته بر روی آن رنگ و بویی مدرن نیز به خود گرفته است. هتل سرای اردیبهشت در غرب شهر اصفهان و نزدیکی آتشگاه واقع شده و با جاهای تاریخی اصفهان مثل سی و سه پل و نقش جهان تنها 15 دقیقه فاصله دارد. 

هتل سرای اردیبهشت در عین سنتی بودن دارای تجهیزات مدرن می باشد که در نزدیکی زاینده رود قلب تپنده اصفهان و با دسترسی خوب به مراکز شهر و امکانات شهری قرار گرفته است.قابل ذکر است که اتاق های هتل سرای اردیبهشت با دیوار کوب های سنتی و کرسی گرمایشی و وسایل سنتی زیبا محیطی آرام را برای آرامش شما به تصویر کشیده است.

 از مزیت‌های این هتل علاوه بر زیبایی وصف ناشدنی اش، داشتن اتاق‌هایی است که دور تا دور حیاط باصفا و حوض دار آن قرار گرفته. پنجره های مشبک رنگی و وسایل سنتی داخل اتاق‌ها مثل کرسی و دیوارکوب ها آدم را به زمان‌های دور می‌برد و اتاق های شاه نشین و اتاق های کانکت لذت ماندن در این هتل را به خصوص اگر گروهی سفر کرده باشید دوچندان می‌کند. 

و اما آدرس این مکان دیدنی:
اصفهان , خیابان آیت الله کاشانی حد فاصل شیخ بهایی و طالقانی ، کوچه ۳۱(سید اسداله)