number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11 number=12

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۵ از ۱۱ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

گروه هتل های هما با ۵ هتل ۵ ستاره و بالغ بر ۹۰۰ اتاق و سوئیت و بیش از ۸۷۵ نفر کارمند متخصص یکی از مهمترین و برترین برندهای گردشگری ایران است که به دلیل مکان گزینی و موقعیت جغرافیایی انحصاری جایگاه برتر را در ارائه خدمات به مسافران، گردشگران داخلی و خارجی و میهمانان و مقامات سیاسی و دیپلماتیک کشور دارد. هتل های هما به خاطر باغ شهر بودن و فضای سبز قابل توجهی که دارد برای گذران اوقات فراغت گردشگران و مسافران در حال حاضر بهترین است. هتل های هما با سابقه و خوشنامی که دارد در طول بیش از ۴۰ سال قدمت در ارائه خدمات اقامتی، پذیرایی و جشن ها و مراسم برای شهروندان عزیز کشور و گردشگران خارجی همواره ارزش آفرین بوده و این مجموعه برای گروه و همکاران شاغل در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و به اشتغال در آن افتخار می‌کنند.

هتل هما احمدآباد مشهد (هایت سابق) با بیش از ۴۰ سال قدمت به عنوان نماد تاریخی و نوستالژی صنعت هتلداری و مهمان نوازی شهر مشهد و نوستالژی این شهر و کشور محسوب شده و خاطراتی خوش را در اذهان همشهریان و هموطنان به یادگار گذاشته است. به زعم کارشناسان هتل هما احمدآباد مشهد از دیرباز همواره از افتخارات و اعتبارات هتلداری و گردشگری شهر مقدس مشهد محسوب شده است.

این هتل با نام "هتل هایت عمر خیام " دومین هتل هایت در ایران بعد از " هایت کاسپین چالوس " و قبل از " هتل هایت تاج تهران" در قبل از انقلاب بود که در تاریخ ۱۳۵۲/۰۲/۱۲ به صورت رسمی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

با واگذاری سهام گروه هتل های هما به سازمان تامین اجتماعی، با در نظر گرفتن طرح توجیهی راه اندازی هتل، سریعا بازسازی این هتل که چندین سال تعطیل شده بود، شروع گردید و در تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۳۰ با حضور وزیر کار و رفاه امور احتماعی، استاندار خراسان رضوی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مسئولین و مدیران استان بازگشایی شد و عملا اقدام به ارائه خدمات و سرویس دهی کرد.

موقعیت و اطلاعات محل

هتل پیج ستاره هما احمدآباد (هایت سابق) با موقعیت مکانی حاشیه بلوار احمدآباد (تقاطع کلاهدوز) که اخیراً مورد بازگشایی قرار گرفته است، در بهترین منطقه ای استراتژیک از دیدگاه فرهنگی، گردشگری و بازرگانی واقع شده است.  مانند دسترسی آسان و نزدیکی به حرم مطهر، فرودگاه، مقبره نادرشاه افشار، پارک کوهسنگی، پارک ملت و مراکز خرید احمدآباد.  ایستگاه قطار شهری واقع در جلوی درب هتل نیز دسترسی سریع و آسان را به دیگر مراکز گردشگری، بازرگانی و فرهنگی را فراهم نموده است.

این هتل با وچود بیش از پنجاه هزار متر مبع باغ مصفا و انواع پرندگان، فضایی فرح بخش، دل انگیز و مکانی دنج و زیبا برای میهمانانی که به دنبال تجربه حس آرامش در جوار بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) هستند را فراهم آورده است.

طراحی و چیدمان

معماری و طراحی داخل هتل بسیار زیبا و بر گرفته از طرح زنجیره های هتلداری هایت میباشد که با توجه به قدمت و سطح سرویس دهی آن، به عنوان هتلی نوستالژیک و نماد صنعت هتلداری مشهد به شمار رفته و خاطرات بسیار خوش و دل انگیزی را به خود اختصاص داده است.

این هتل مکانی امن و چشم نواز با تلفیقی هنرمندانه از معماری دیروز به دلیل قدمت آن و چیدمانی امروزی در کنار استفاده از آخرین تکنولوژی صنعت هتلداری اروپا به همراه خدمات و امکانات متمایز و با دقتی موشکافانه را به نمایش میگذارد.

فاصله از مراکز حمل و نقل

 • فاصله تا حرم مطهر:  ۱۰ دقیقه
 •  فاصله تا فرودگاه: ۱۵ دقیقه
 • فاصله تا راه آهن: ۱۰ دقیقه
 • همجواری با مراکز خرید و بازرگانی

و اما آدرس این مکان دیدنی:
مشهد، بلوار احمدآباد، نبش کلاهدوز، هتل هما احمدآباد