number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11 number=12 number=13

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۳ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل لوتوس کیش در بلوار دانش و نزدیکی میدان امیرکبیر قرار گرفته است. ساخت بنای این هتل 3 ستاره، برگرفته از معماری دوران هخامنشی و ایران قدیم، در سال 1380 به پایان رسید و در سال 1392 بازسازی شد. نام قدیمی هتل در گذشته، هتل لاله بوده است اما اکنون با 72 اتاق و در دو طبقه آماده پذیرش مسافران جزیره کیش می‌باشد. 

رستوران هتل با منوی غذای ایرانی، گزینه‌ای قابل دسترس برای مهمانان می‌باشد. همچنین برای کمی استراحت برای یک نوشیدنی سرد یا گرم می‌توانید به کافی‌شاپ هتل لوتوس مراجعه کنید. 

اگر هوس امتحان کردن رستوران‌های دیگری را در جزیره کردید، رستوران عطاویچ با حدود 2 دقیقه رانندگی یا 6 دقیقه پیاده‌روی، و کافه رستوران 96 با تقریبا 3 دقیقه رانندگی و کمتر از 15 دقیقه پیاده‌روی در دسترس شما هستند.

برای افرادی که علاقه‌مند به خرید هستند، انتخاب‌های متنوعی وجود دارد. از هتل لوتوس کیش با طی 600 متر، به مرکز خرید مروارید می‌رسید. با کمتر از 10 دقیقه پیاده‌روی نیز به مرکز خرید دیپلمات دسترسی دارید. تالار شهر جزیره کیش نیز در 1 کیلومتری هتل قرار دارد.

و اما آدرس این مکان دیدنی:
کیش , میدان امیر کبیر (روبروی پاساژ مروارید ) هتل لوتوس کیش