number=0  number=1  number=2  number=3  number=4  number=5  number=6  number=7  number=8

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۹ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل پنج ستاره کوروش کیش واقع در جزیره کیش در میدان پردیس دارای 198اتاق می باشد. چشم انداز اتاق ها با دید به سمت جزیره و تعدادی اتاق با چشم انداز دریا  می باشد.لازم به ذکر است اتاق های رو به دریا تنها دارای چشم انداز دریا می‌باشند. این هتل به دلیل مجهز بودن به سیستم استفاده از انرژی خورشیدی در بسیاری از قسمت ها، به عنوان نخستین هتل سبز ایران شناخته می شود.دیگر ویژگی بارز هتل کوروش کیش، استانداردهای زیست محیطی است که در تمام مراحل ساخت آن رعایت شده است.

هتل کوروش کیش را میتوان به عنوان یک نمونه هنل 5ستاره با کیفیت در کیش نام برد .لازم به ذکر است دسترسی هتل کورش به بازار بسیار خوب میباشد.

کیفیت صبحانه هتل کوروش کیش

هتل کوروش کیش یکی از قویترین و با کیفیت ترین هتل های پنج ستاره که ازنظر کیفیت صبحانه و تنوع در بهترین رده در بین هتل‌های کیش قرارگرفته است. هتل انواع خوراکی‌های گرم و سرد همچون: نیمرو، عدسی، کره و مربا، املت، آبمیوه طبیعی و... را با کیفیت خوب و به بهترین نحو سرو می‌کند. به همین دلیل سالن صبحانه خوری هتل انواع سلایق را در بردارد.

تنوع غذایی رستوران

هتل کوروش کیش در رستورانش انواع غذاهای‌ ایرانی، فرنگی و دریایی (ماهی و میگو) را با کیفیت عالی سرو می‌کند. کیفیت عالی رستوران هتل کوروش به دلیل استفاده از آشپزهای حرفه‌ای و متخصص و کارکنان مجرب و خوش‌برخورد می‌باشد. رستوران هتل کوروش با فضایی مجلل و با رعایت نکات بهداشتی مکانی بسیار مناسب برای برگزاری جلسات و قرارهای کاری است. 

هتل کوروش کیش و اتاق‌های درخشنده:

هتل کوروش کیش دارای 198 باب اتاق می‌باشد. تمام اتاق‌های هتل بسیار شیک و مرتب طراحی‌شده‌اند به‌گونه‌ای که متناسب باسلیقه‌ی افراد سخت پسند است. اتاق‌ها شامل: دوتخته جزیره، دوتخته دریا، سه تخته رو به جزیره، سه تخته روبه‌دریا، سوئیت رو به جزیره (مناسب برای خانواده‌های پرجمعیت با چشم‌انداز بسیار زیبا و دیدنی) و... می‌باشد.

امکانات هتل کوروش کیش:

هتل کوروش کیش در مجموعه‌ی خود امکاناتی همچون تشریفات ویژه، کرایه اتومبیل، کافی‌شاپ (سرو انواع کیک‌ها، دسرها، چای و قهوه، دم‌نوش‌ها، نوشیدنی‌های سرد و گرم در مکانی مجلل و دل‌باز)، استخر، سونا، جکوزی، خدمات خانه‌داری، سیستم تهویه مطبوع و... را به بهترین نحو در اختیار میهمانان قرار داده است.

و اما آدرس این مکان دیدنی:
کیش , میدان پردیس