number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11 number=12 number=13 number=14 number=15 number=16

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۶ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل پنج ستاره زندیه شیراز در سال ۱۳۹۴ افتتاح گردید، معماری هتل از هنر معماری اصیل و سنتی ایران الهام گرفته و توانسته نمایی خیره کننده و فضایی چشم نواز را برای میهمانان این شهر کهن فراهم آورد.

هتل زندیه توانسته در مدتی کوتاه شایستگی میزبانی خود را به اثبات برساند و تبدیل به یکی از گزینه های برتر در بین اقامتگاه های این شهر شود.

هتل زندیه در ۷ طبقه و مجموع ۷۵ فضای اقامتی در قالب اتاق و سوئیت میزبانی شایسته برای مسافران شیراز است.

جاذبه های اطراف هتل زندیه شیراز:

از آنجا که هتل در مرکز شهر شیراز قرار گرفته از اینرو میهمانان به سهولت به ابنیه تاریخی شهر دسترسی دارند، از جمله این اماکن می توان اشاره کرد به: شاهچراغ، ارگ کریم خان،حمام وکیل، باغ جهان نما، 

این هتلِ واقعا چشم نواز با نگاهی دقیق به معماری سنتی ایرانی طراحی شده است. البته فضای داخلی اش بیشتر صمیمیت و گشادگی کریمخان زند را به یاد می آورد تا خشونت قاجاریه. هتل زندیه در نزدیک ترین نقطه‌ی ممکن به ارگ کهنسال شهر واقع شده.

استخر و سونای هتل یادآور طراحی حمام وکیل است و با حمام‌های ترکی که این روز ها حرفش را زیاد می شنویم سر به سر می زند. هرچند که بچه‌های زیر شش سال از شنا در این استخر متاسفانه محرومند. رستوران‌های هتل سلیقه‌ی ایرانی و غربی را سیراب می کند. همین طور به این مجموعه یک رستوران VIP اضافه کنید که بهترین غذاها را برایتان در یک محیط کاملا خصوصی سرو می کند.    

 

و اما آدرس این مکان دیدنی:
شیراز، خیابان هجرت، حد فاصل چهارراه پارکینگ و فلکه شهرداری. هتل زندیه شیراز