number=0  number=1  number=2  number=3  number=4  number=5  number=6  number=7  number=8  number=9  number=10

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۶ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل آپارتمان رز ریحان شیراز در سال ١٣٩٤ افتتاح گردید، این هتل آپارتمان در ٦ طبقه با مجموع ٢٤ فضای اقامتی در قالب اتاق، سوئیت و آپارتمان میزبان میهمانان می باشد.

این هتل آپارتمان لوکس و نوساز موقعیت مکانی خوبی دارد، بطوریکه مسافران در مدت زمان کوتاهی می توانند به دیدن جاذبه های شهر شیراز بروند از جمله حافظیه، سعدیه و ارگ کریم خان. نوساز بودن هتل، امکانات رفاهی خوب، پرسنلی مجرب و موقعیت مکانی خوب سبب شده تا هتل آپارتمان رز ریحان شیراز به یکی از گزینه های مناسب برای اقامت مسافران شهر شیراز تبدیل شود. 

هتل رز ریحان در مرکز شهر قرار گرفته و همین باعث می شود این هتل به مراکز دیدنی شهر دسترسی بسیار خوبی داشته باشد. مسجد شاهچراغ در دوقدمی این هتل قرار دارد.

برای رسیدن به حافظیه از هتل رز ریحان فقط 10 دقیقه با ماشین فاصله است.

در کمتر از 15 دقیقه هم می توانید به حمام وکیل که یکی دیگر از مکان های دیدنی شیراز است برسید. اگر هم اهل خرید باشید و بخواهید از زمان های خالی تان استفاده کنید، فروشگاه بین المللی دی تو دی کنار این هتل قرار گرفته و لازم نیست وقتی برای رسیدن به آن صرف کنید.

هتل 7 طبقه رز ریحان با اتاق های شیک و تمیز، دسترسی مناسب، پرسنل مودب، امکانات رفاهی و غذاهای خوشمزه اقامت خاطره انگیزی را در شیراز برایتان فراهم خواهد کرد. 

و اما آدرس این مکان دیدنی:
شیراز , چهارراه ادبیات بلوار گلستان ، جنب فروشگاه دی تودی ، هتل رز ریحان شیراز