number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11 number=12 number=13 number=14

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۵ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

این هتل در بافت تاریخی و در کنار حرمین شریف شاه چراغ (ع) و سید علاالدین حسین (ع) قرار دارد. نزدیکی هتل بین الحرمین به اماکن تاریخی و گردشگری بسیاری از جمله مسجد عتیق، مدرسه خان، مجموعه زندیه، نارنجستان قوام، موزه هنر، موزه پارس، مسجد نصیر الملک و … از شاخصه های بارز این هتل می باشد.  کوچه پس کوچه های تاریخی اطراف هتل یادآور آداب و رسوم اصیل ایرانی پارسی می باشد. 

نزدیکی به مراکز خرید شامل مجتمع بین الحرمین، بازار وکیل، بازار شاه چراغ و … و مراکز درمانی از مزایای اصلی این هتل است. مساحت این هتل ۳۷۰۰ متر مربع در زیر بنایی بالغ بر۷۰۰۰ مترمربع و ۶۰ اتاق با استانداردهای چهار ستاره است، هتل بین الحرمین شیراز با خدمات پنج ستاره و ارایه نرخ سه ستاره تلاش می کند که با ارائه بهترین خدمات و امکانات، میزبان خوبی برای گردشگران و میهمانان عزیز باشد.

هتل بین الحرمین تنها هتل در بافت تاریخی شهر زیبای شیراز با تلفیقی از معماری مدرن و اسلامی است. 

این هتل سال ۹۷ در بافت تاریخی شهر افتتاح شده است و به حرم مطهر شاهچراغ و امامزاده سیدعلاالدین حسین دسترسی خوبی دارد و مسافرانی که این هتل را رزرو کرده و در آن اقامت دارند می‌توانند با چند دقیقه پیاده‌روی به این دو مکان مقدس برسند.

 

و اما آدرس این مکان دیدنی:
شیراز , میدان آستانه، خیابان بین الحرمین ،جنب حرم سید علاالدین حسین