number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11 number=12 number=13 number=14

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۵ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل الیزه متعلق به شرکت توسعه گردشگری آریانا (سهامی خاص) می باشد. این شرکت که در زمینه طراحی و ساخت، تجهیز و آموزش تاسیسات گردشگری فعالیت دارد، در کنار فعالیت های خود در سال 1384 تصمیم به احداث یک هتل با رتبه 4 ستاره و بازار هدف مشخص گرفت. 

الیزه دارای 68 اتاق به مساحت هایی متفاوت ولی منطبق بر استانداردهای جهانی با معماری و دکوراسیونی مدرن، مجهز به امکاناتی که به دقت و وسواس فراوان جهت ایجاد راحتی و آسایش گردشگران تجاری و تفریحی طراحی و ساخته شده است. اتاقها همراه با صبحانه، سرویس چای ، آب معدنی و اینترنت رایگان می باشد. اقامت مهمانان وفادار شاید خدمات رایگان دیگری نیز بهمراه داشته باشد.

یکی از نقاط قوت هتل الیزه شیراز، رستوران مارلین است که با منوی غذاهای خوش طعم و متنوع از جمله؛ ایرانی، گیاهی، و فست و فود از مهمانان پذیرایی می‌کند. کافه فضای باز هتل هم مکانی دلنشین را برای صرف یک نوشیدنی فراهم کرده. با رزرو اتاق در هتل الیزه، می‌توانید از مجموعه ورزشی آن شامل سونا، استخر، و جکوزی استفاده کنید.

به جهت استفاده از وسایل نقلیه عمومی و بازدید از اماکن گردشگری شیراز در مرکز شهر، کافی‌ست 10 دقیقه پیاده‌روی کنید تا به ایستگاه اتوبوس و مترو برسید.

از هتل الیزه شیراز تا نمایشگاه بین المللی شیراز و ایستگاه راه‌آهن هم به حدود 20 دقیقه رانندگی لازم دارید.

رستوران هتل واقع در طبقه همکف و نیم طبقه اول (ساعت سرو صبحانه: 7:00 الی 9:30، ناهار: 12:30 الی 15:00، شام: 19:00 الی 23:00)

کافی شاپ هتل واقع در لابی (ساعت کاری: 8:30 الی 22:30)

و اما آدرس این مکان دیدنی:
شیراز , خیابان معالی آباد کوی پزشکان، پلاک٢٠، هتل الیزه شیراز