number=0 number=1 number=2 number=3 number=4 number=5 number=6 number=7 number=8 number=9 number=10 number=11

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۵ از ۱۷۶ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

هتل سیمرغ تهران (میامی سابق) هتلی چهار ستاره در مرکز تجاری تهران (خیابان ولیعصر پایین تر از پارک ساعی) واقع شده است. هتل سیمرغ دارای دو ساختمان غربی و شرقی مجموعاً با ۹۳ باب از انواع اتاق های مختلف اعم از یک تخته، دو تخته، سوئیت نرمال و سوئیت رویال است که ۳۰ باب آن در ساختمان شرقی هتل و ۶۳ باب در ساختمان غربی قرار دارد.

این هتل بر خیابان ولیعصر است، در چند قدمی پارک ساعی و در یکی دوست‌داشتنی‌ترین جاهای شهر. می‌توانید پیاده در ولیعصر و پارک ساعی قدم بزنید و برای رفت‌وآمد از اتوبوس‌های تندرو استفاده کنید تا در ترافیک نمانید. هم به شمال تهران و هم به جنوب ‌ راحتی دسترسی خواهید داشت.

از امکانات این هتل چهار ستاره زیبا و لوکس می توان به وجود انواع اتاق ها و سوئیت ها، رستوران های لوکس و مجزا جهت سرو انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، کافی شاپ با منوی بسیار متنوع و فوق العاده، دمنوش کده با انواع دمنوش های گیاهی و غذاهای سنتی، سالن کنفرانس بزرگ و مجهز به ویدیو وال، صدای فوق العاده و نورپردازی حرفه ای، سالن بدنسازی، مجموعه آبی به همراه سونا، جکوزی و استخر شنا، بیزینس سنتر و همچنین غرف مختلف فروش انواع اجناس لوکس و زیبا در بخش لابی اشاره کرد.

و اما آدرس این مکان دیدنی:
تهران ، خیابان ولیعصر ، پائین تر از پارک ساعی ، نبش کوچه دلبسته ، شماره ۲۱۴۱