number=0  number=1  number=2  number=3  number=4  number=5  number=6  number=7  number=8  number=9

مدت زمان پیشنهادی

ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۲۴ ساعته

مسیر یابی

نویسنده: مدیریت آسرو
امتیاز ۰ از ۲۲ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

مجتمع هتل و آبدرمانی چهار ستاره ارشاد(پهنلو)  در دو ساختمان بزرگ طبقاتی واقع درمرکز شهر توریستی سرعین و دسترسی سریع و آسان این مجموعه به مراکز خرید و دیگر آبهای گرم ٬ سالن آمفی تئاتر٬ بانک ها و مراکز اورژانسی و درمانی ومراکز دیگر خدماتی و تفریحی بخصوص  در ساعات ترافیک شهری ... یک مکان ایده آل برای اقامت آسوده وهمچنین استفاده از مدرنترین آبگرم معدنی سرعین و استان اردبیل می باشد.

مجتمع هتل و آبدرمانی مدرن ارشاد (پهنلو) با داشتن نشان سه ستاره ممتاز و با ارائه خدمات به روز هتلی برای توریست های داخلی و خارجی و ادارات و ارگان ها و نهادهای خصوصی و دولتی و همچنین در قسمت آبدرمانی مدرن خود توانسته نشان برتر بین المللی کیفیت سیستم مدیریت خدمات را کسب نماید و هرساله از طرح های نوین خدمات گردشگری ورفاهی استقبال می نماید تا شعار این مجتمع مبنی برارتقا استقبال با کیفیت خدمات را قابل لمس بنماید.

مجموعه آبگرم مدرن پهنلو

این مجموعه از چشمه پهنلو تغذیه می شود و درمان طبیعی دردهای عصبی- ماهیچه ای ومفاصل می باشد ٬  در اواسط سال 1394  به بهره برداری زسیده و  مجهز به استخر بزرگ آبدرمانی ، استخر کودکان٬ وان های انفرادی،ماساز٬ سونای خشک و بخار، جکوزی ٬ آبشار آب داغ، فیش تراپی ، تردمیل و دوچرخه داخل آب٬ تونل مه سرد، حمام ترک٬ گذر سلامت و فیتنس، دوش و بوفه ، آسانسور و ویلچر رو....می باشد.

سالن صبحانه خوری هتل واقع در لابی (ساعت سرو صبحانه: 7:30 الی 9:00)
رستوران هتل واقع در محوطه با ظرفیت 110 نفر (ساعت سرو ناهار: 12:30 الی 15:30، شام: 20:00 الی 22:30)
کافی شاپ هتل واقع در لابی با ظرفیت 110 نفر (ساعت کاری: 12:00 الی 23:30)

و اما آدرس این مکان دیدنی:
استان اردبیل - شهر سرعین - خیابان ولیبعصر - مجتمع هتل و آبدرمانی چهار ستاره ارشاد سرعین