number=0  number=1

مدت زمان پیشنهادی

۳ ساعت

ساعت دسترسی

امروز سه شنبه ۹-۱۷

مسیر یابی

نویسنده: آسرو
امتیاز ۰ از ۷۵ بازدید
بروز شده در: ۲۰۲۰-۰۸-۰۶

آب ماده‌ای‌ست با ارزش و شفا بخش که نه تنها وجود آدمی به آن وابسته است بلکه مایه آرامش و نشاط روح و جسم می‌باشد؛ اما مکانی در البرز به نام «دهکده آبی پارس» وجود دارد که با استفاده از آب به خلق تفریحات سرگرم کننده و مهیج پرداخته که آدرنالین خون را تا اوج افزایش می‌دهد. دهکده آبی پارس بزرگ‌ترین پارک آبی سرپوشیده‌ی خاورمیانه به‌شمار می‌رود. از جمله قسمت‌های پارک آبی می‌توان به سرسره های پیچشی، یو، سرعتی، مسابقه‌ای و سقوط آزاد ساده و لوپدار، سیاهچال، چاله فضایی، رودخانه وحشی، دریاچه موج، محل بازی کودکان و مهدکودک مخصوص بانوان اشاره کرد. اتاق برف، استخر، سونا، جکوزی و سالن بدنسازی نیز از دیگر امکانات وی‌آی‌پی این مجموعه هستند. همچنین دهکده آبی پارس با ارائه خدمات شارژی، شامل امکانات بیشتری مانند رستوران، کافی‌شاپ، آبمیوه‌فروشی، سفره‌خانه سنتی، سینمای شش بعدی، قلعه وحشت، ماساژ، حمام ترکی، نقش حنا، فیش اسپا و عکاسی مخصوص آقایان می‌شود.

امکانات پارک آبی دهکده آبی پارس

در این بخش از دهکده آبی پارک که در واقع اصلی ترین و مهم ترین بخش موجود در مجموعه می باشد امکانات بسیاری نظیر سرسره های پیچشی، دریاچه موج، رودخانه خروشان، سرسره های سرعتی، زمین بازی مخصوص کودکان، مهد کودک (در سانس بانوان)، سقوط آزاد، سیاه چال، چاله فضایی و غیره وجود دارد که مراجعین می توانند از تمامی آن ها استفاده کرده و نهایت لذت و هیجان را تجربه نمایند.

امکانات بخش وی آی پی دهکده آبی پارس

بخش وی آی پی دهکده آبی پارس همانطور که از نامش پیدا است، قسمت ویژه پارک آبی به شمار می آید و تنها افرادی که بلیط ویژه این بخش را تهیه کرده اند اجازه استفاده از خدمات وی آی پی را دارند، از امکانات موجود در قسمت وی آی پی دهکده آبی پارس می توان به استخر، سونا خشک و سونا بخار، جکوزی، سالن بدنسازی و اتاق برف اشاره کرد که در ادامه به معرفی دو مورد از این امکانات می پردازیم. سونای خشک سونای خشک در واقع اتاقی چوبی می باشد که دارای دمایی کنترل شده است، هدف از ایجاد این اتاق، فراهم کردن فضایی به منظور استفاده از گرما در محیط خشک بوده است و افراد با مراجعه به سونای خشک می توانند از مزایای بسیار این نوع سونا بهره ببرند. جالب است بدانید درجه حرارت محیط در سونای خشک مجموعه دهکده آبی پارس به 70 درجه سانتی گراد نیز می رسد البته در نظر داشته باشید که دمای بدن مراجعین این بخش حدود 39 درجه سانتی گراد می باشد. اتاق برف اتاق برف یکی از جدید ترین امکاناتی است که در سال های اخیر به پارک های آبی موجود در دنیا افزوده شده است، طبق تحقیقات محققان استفاده از حوضچه آب سرد آسیب های بسیاری به بدن افراد وارد می کنند از این رو جایگزین کردن اتاق برف به جای حوضچه آب سرد امری منطقی می باشد، در دهکده آبی پارس اتاقی وجود دارد که دمای آن در حدود -14 درجه سانتی گراد می باشد و جالب است بدانید که این سرما به هیچ عنوان برای مراجعین آزار دهنده نخواهد بود.

مرکز خرید دهکده آبی پارس

در جوار پارک آبی، مرکز خریدی به منظور تأمین رفاه مراجعین و بازدیدکنندگان پارک تأسیس شده است که مملوء از امکانات مختلف نظیر کافی شاپ، رستوران، سوپرمارکت، فروشگاه های پوشاک (نمایندگی برند holiday)، شهر بازی پارس، خشکشویی و آژانس کرایه اتومبیل و غیره می باشد. سایر خدمات و امکانات موجود در دهکده آبی پارس در مجموعه تفریحی دهکده آبی پارس، امکانات دیگری نیز وجود دارد که مراجعین در ازای پرداخت هزینه های مربوطه می توانند از این امکانات استفاده نمایند، برخی از این دسته از امکانات عبارتند از اتاق ماساژ، حمام ترکی، فیش اسپا (اسپا با استفاده از ماهی های Garra rufa)، رستوران، کافی شاپ، سینما شش بعدی، قلعه وحشت و غیره.

آدرس و مسیر دسترسی به دهکده آبی پارس

همانطور که می دانید این پارک آبی در اتوبان تهران کرج واقع شده است و برای دسترسی به آن به طور کلی می توانید از سه مسیر زیر استفاده نمایید. مسیر اول: جاده مخصوص کرج، بعد از نفت پارس، اولین ورودی، لاین کندرو، خیابان شهدا، دهکده آبی پارس مسیر دوم: کیلومتر بیست و دوم اتوبان تهران کرج، رو به روی ایستگاه گرمدره، خیابان شهدا، دهکده آبی پارس مسیر سوم: بزرگراه همت، بزرگراه شهید خرازی، خروجی گرمدره، خیابان شهدا

و اما آدرس این مکان دیدنی:
کرج