تور اصفهان از تهران

درجه بندی نشده از 0 بررسی
0/5
تعداد مهمان هایی که توصیه می کنند:

منطقه

اصفهان

بررسی اجمالی

اصفهان گردی

 شهر توریستی اصفهان از اصلی ترین قطب‌های گردشگری ایران با جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی  ایران است و در طول سال انواع تور اصفهان از داخل و خارج ایران برای بازدید از نصف جهان راهی این شهر زیبا  می‌شوند.  شهر اصفهان در مرکز ایران قرار دارد و بعد از تهران و مشهد، سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران محسوب می‌شود. جاذبه‌های گردشگری کلان‌شهر اصفهان آنقدر زیاد هستند که به راستی  «نصف جهان» برازنده این شهر جذاب و تاریخی می باشد.. اصفهان همه نوع جاذبه گردشگری و تفریحی را برای گردشگران فراهم کرده است و کم‌تر کسی امکان دارد در تورهای اصفهان حوصله‌اش سر برود یا تفریحی باب میل خود پیدا نکند!
وقتی نام اصفهان به گوش‌مان می‌رسد ناخودآگاه تصویر میدان نقش جهان، سی و سه پل و زاینده رود، مسجد شاه و مسجد شیخ لطف الله با کاشی کاری‌های فیروزه‌ای رنگ و صنایع دستی زیبای اصفهان در ذهنمان نقش می‌بندند. تک تک جاذبه های گردشگری اصفهان سمبل تداعی‌گر تاریخ و فرهنگ و هنر غنی این شهر توریستی ایران زمین با قدمت دیرینه‌اش هستند.

تور اصفهان

شما میتوانید با تور اصفهان آسرو تراول سفر کنید یا به طور مستقیم هتل اصفهان و بلیط هواپیما تهران اصفهان را رزرو کنید و به این شهر تاریخی سفر کنید.
اغلب گردشگرانی  که تجربه سفر به اصفهان را داشته‌اند می‌دانند که یک بار سفر با تور اصفهان برای بازدید از تمام جاذبه های گردشگری اصفهان کافی نیست و قطعا در تور اصفهان به خاطر محدودیت تعداد روزهای سفر فرصت کافی برای بازدید از دیدنی های اصفهان وجود ندارد. به همین دلیل داشتن اطلاعات کافی پیش از سفر با تور اصفهان درباره قیمت تور اصفهان و تور اصفهان ارزان می‌تواند برای تجربه سفری فراموش نشدنی کمک زیادی کند.

 

بررسی ها

0/5
درجه بندی نشده
بر اساس 0 بررسی
عالی
0
خیلی خوب
0
میانگین
0
ناچیز
0
بسیار ناچیز
0
بدون بررسی
برای نوشتن نظر باید وارد شوید

آسرو تایید شده است

عضو از

3%
از ﷼ 29.000.000 ﷼ 27.920.000

قیمت های اضافی:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
از
﷼ 29.000.000 ﷼ 27.920.000
0 بررسی