آبدرمانی 9 چشمه سرعین

سرعین- پایین تر از میدان گاومیش گلی - خیابان سلامت

درجه بندی نشده از 0 بررسی
0/5
تعداد مهمان هایی که توصیه می کنند:

امکان کنسل کردن بلیط

بدون نیاز به چاپ بلیط

منطقه

سرعین

شرح

مجموعه آبدرمانی 9 چشمه سرعین با معماری زیبا وتجهیزات نوین در مسیر سلامت شهر توریستی سرعین و دره زیبای پهنلو واقع است، این مجموعه با فراهم آوردن آبگرم معدنی با خواص درمانی و آرامش بخش با امکانات جذاب از جمله دوش و سونا جکوزی و استخر کودکان سعی در خلق لحظات به یادماندنی برای شما و خانواده محترمتان دارد.

توضیحات آبدرمانی 9 چشمه شهر سرعین

 مجموعه  آبدرمانی 9 چشمه سرعین شامل: استخر آبگرم معدنی با سالن مجزا و همزمان آقایان و بانوان، استخر تفریحی، استخر کودکان، سونا خشک وبخار، تونل باران، حوضچه اب سرد، جکوزی،‌ تجهیزات ورزشی،‌ فروشگاه لوازم شنا

  • هزینه اتاق نمک، سالن ماساژ و حمام ترکی بصورت جداگانه در محل دریافت خواهد شد.

  • خاطره ای متفاوت، تجربه ای ماندگار در مجتمع مدرن ۹چشمه.
  • لحظاتی به دور از دغدغه لذت را تجربه کنید.

  • با دردها خود خدافظی کنید

امکانات آبدرمانی 9 چشمه شهر سرعین:

استخر آب‌گرم معدنی جداگانه برای استفاده همزمان آقایان و بانوان

استخر تفریحی

استخر کودکان

سونای خشک و بخار

حوضچه آب سرد

تونل باران

جکوزی

اتاق ماساژ

تجهیزات ورزشی

فروشگاه لوازم شنا

پارکینگ: دارد

خواص آبدرمانی های سرعین

حتما تاحالا لذت قرار گرفتن زیر دوش آب را در یک عصر گرم تابستانی چشیده‌اید. حتما می‌دانید که آب، زندگی بخش و نشاط‌آورترین عنصر طبیعی در جهان مادی ما است. اما این را هم بدانید که لذت غوطه خوردن در استخر های آبگرم چیز دیگری است و با هر شیوه دیگر آبدرمانی و استحمام تفاوت دارد.
این فعالیتی است که سلامت جسم و روح را یکجا برای گردشگران به ارمغان می‌آورد. حتما شگفت‌زده خواهید شد وقتی متوجه شوید که با این کار، بعد از یک آبدرمانی و استراحت جانانه در یک استخر آبگرم معدنی، زمانی که به هتل برگشته‌اید، روح و جسم سبک شده‌ی خودتان را مجددا احیا کرده‌اید.

سرعین یکی از مراکز مهم‌ چشمه‌ های آبگرم ایران است که از گذشته تا امروز، آبدرمانی در آن بسیار پررونق بوده و هنوز هم هست. چشمه‌ های آبگرم در این شهر، مانند آبدرمانی 9 چشمه سرعین با دما، خواص و مواد محلولی که در آبشان هست، درمان بسیاری از بیماری‌ها و نارسایی را در خود دارند.
بهترین آب گرم‌ های سرعین دارای خواص شفابخشی هستند. آب این چشمه‌ها می‌توانند از خیلی از نارسایی‌های حتی قلبی و عروقی پیشگیری کنند. و هر روز هم خاصیت‌های شگفت‌انگیز بیشتری در رابطه با کارکرد‌های درمانی درمانگری‌ آنها کشف می‌شود. به همین دلیل استخر های آب گرم سرعین همه ساله تعداد زیادی از گردشگران تابستانی را به خودشان جلب می‌کنند.

دلیل علاقه مندی گردشگران به آب گرم های شهر سرعین

این گردشگران به خوبی فهمیده‌اند که استخر های آب گرم  شهر سرعین در درمان دردهای مزمن و بیماری‌های زیادی موثر هستند. در این زمینه، برخی از مهم‌ترین خواص ‌آبگرم‌های سرعین با رویکرد آبدرمانی با هدف ارتقاء گردشگری سلامت و درمانی به کار بسته شده است. چشمه های آبگرم سرعین  واقعا شفا بخش و مفید هستند و هر روز گردشگران بیشتری را از سراسر کشور جذب می کند که این ها   این شفابخشی را کشف می‌کنند. آبگرم های معروف سرعین، هرسال بیشتر از گذشته برای ما جذاب می‌شوند و از جمله جاذبه هایی هستند که به راحتی نمی توان از آن چشم پوشید.

روی هم رفته، سرعین شهری زیبا و خوش آب و هوا شناخته می‌شود که جزو پیشنهادهای هر روز ما به شما در ماه‌های گرم سال برای رفتن به گردشی تابستانی است.

از طریق آسرو تراول می توانید بلیط این آبدرمانی را با قیمتی مناسب و تخفیف ویژه رزرو کنید و علاوه بر آن هتل های محل اقامت خود را هم انتخاب نموده و رزرو کنید و خاطرات سفر به شهر سرعین را برای همیشه در دفتر خاطرات خود ثبت کنید.

 تخفیف ویژه بلیط های آبگرم های سرعین در آسرو تراول با ما در تماس باشید و بلیط های خود را به آسانی رزروکنید

سوالات متداول

نحوه پذیرش در بادجه آبدرمانی چگونه است؟
بعد از خرید بلیت از سایت آسرو یک پیامک حاوی کد پذیرش برای شما ارسال می شود. داشتن این کد برای پذیرش تعداد بلیت خریداری شده الزامی می باشد.
آیا کودکان نیاز به تهیه بلیت دارند؟
بله کودکان بالای ۴ سال نیازمند تهیه بلیت می باشد

قوانین کنسلی

درصورت انصراف ۱۵ درصد از مبلغ بلیت کسر می شود

بررسی ها

0/5
درجه بندی نشده
بر اساس 0 بررسی
عالی
0
خیلی خوب
0
میانگین
0
ناچیز
0
بسیار ناچیز
0
بدون بررسی
برای نوشتن نظر باید وارد شوید
رزرو بلیط
{{service['name']}}
{{service['desc']}}
{{time['day']}} {{time['date']}}
از {{time['from']}} به {{time['to']}}

قیمت های اضافی:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
از
﷼ 0
0 بررسی