مراکز خرید شهر توریستی سرعین

مرکز خرید مانائوس


این مرکز خرید زیبا یکی از بزرگ ترین ساختمان های تجاری در  شهر سرعین است و دسترسی خوبی دارد. تمامی اجناس مورد نیاز خود اعم از پوشاک، خوراک، دکوری، بدلیجات، ظرف و ... را  به راحتی می توانید از این مرکز خرید  خریداری کنید. تنوع فروشگاه های مرکز خرید مانائوس به گونه ای است که می توانید تمامی محصولات سوغاتی سرعین مانند عسل سبلان حلوا سیاه گلیم ورنی و ... را از آن خریداری کنید. واژه مانائوس از یک شهر در برزیل با همین نام گرفته شده است.

مرکز خرید آدنا مال سرعین


مرکز خرید آدنامال در میدان  سیمرغ در شهر سرعین واقع شده است و از نظر موقعیت جغرافیایی به مراکزی هم چون بازار اطلس و مجتمع آب درمانی مدرن دره لرسویی نزدیک است.  این مجتمع تجاری دارای بخش های بسیار گوناگونی است و به یکی از مراکز تفریحی و گردشگری در سرعین تبدیل شده است. این مجتمع از بخش هایی هم چون سالن ورزشی و بیلیارد، فروشگاه های متعدد، سرزمین حیوانات (زوفان)، شهربازی، فودکورت، مارکت بزرگ و .... تشکیل شده است.
اگر قصد دارید برای دوستان و آشنایان خود سوغات بخرید، پیشنهاد می شود که حتماً یه این مرکز خرید سر بزنید.
مرکز خرید آدنا یکی از بهترین پاساژهای موجود در سرعین است و انواع و اقسام فروشگاه ها با تنوع خیلی خوب  در آن وجود دارد.
این مرکز خرید اغلب اوقات شلوغ و پر رفت و آمد است.

مرکز خرید اوراپارک


مرکز خرید اوراپارک متشکل از فروشگاه هایی است که می توانید در آن ها خوراکی های مشهور سرعین را خریداری کنید. عسل با طعم چهل گیاه، سرشیر، رسته، قره حلوا، انواع تخمه، آب نبات و ... از مشهورترین سوغاتی های خوراکی سرعین هستند که می توانید آن ها را از این پاساژ خریداری کنید.
دسترسی به این مرکز خرید ساده است و به کمک آژانس و یا تاکسی های سرعین می توان به این پاساژ رسید.

بازار اطلس سرعین


یکی از مراکز خریدی که اغلب توریست ها به آن مراجعه می کنند، مرکز خرید اطلس سرعین است. این بازار در میدان گامیشگلی و محله ولیعصر سرعین واقع شده است. این پاساژ دارای مغازه هایی هم چون بدلیحات، پوشاک، کیف و کفش، ظرف و کریستال، فروشگاه های دکوری و ... است. از نظر موقعیت جغرافیایی، بازار اطلس سرعین به هتل هایی هم چون لاله، ارشاد، گاومیش گلی و هتل رویال پارک سرعیت نزدیک است.

 

 

 

مرکز خرید آتا

 


یکی دیگر از پاساژهایی که جهت خرید سوغات می توانید به آن مراجعه کنید، مرکز خرید آتا در شهر سرعین است. از نظر موقعیت حغرافیایی، این مرکز خرید در نزدیکی مرکز بهداشت شبانه روزی سرعین و کترینگ شکم پر قرار گرفته است. هتل آیلار نیز در نزدیکی این مجموعه واقع شده است.

مرکز خرید لاله سرعین


مجتمع تجاری و خدماتی لاله یکی از مشهورترین و قدیمی ترین پاساژهای سرعین است. این پاساژ توقفگاه مسافران و توریست هایی است که به این شهر سفر می کنند. این مجموعه وسعت چندانی ندارد اما فروشگاه های آن بسیار متنوع هستند. می توانید انواع سوغاتی های خوراکی و صنایع دستی سرعین را از این پاساژ خریداری کنید. از مشهورترین فروشگاه های این مجموعه می توان به فروشگاه مربوط به زیورآلات نقره و فروشگاهی با دکوری های از جنس سنگ مرمر اشاره کرد. مجتمع تجاری و خدماتی لاله سرعین، در میدان ولیعصر و جنب مجتمع آب درمانی سبلان واقع شده است.

لذت آب تنی در آبگرم های سرعین همراه  خرید از مراکز خرید سرعین میتواند به یک خاطره به یاد ماندنی برای شما و خانواده اتان محسوب شود با خرید بلیط آبدرمانی های شهر سرعین با تخفیف ویژه از سایت آسرو تراول و رزرو هتل ها از آسرو خاطره این سفر را دوچندان کنید.