تور سرعین یک انتخاب عالی برای سفر در روز های سرد و بارونی 

لذت دوش آب گرم از آن لذت‌های  خاص و جذلبی است که خستگی روحی و جسمی را از تن به در می‌کند. این لذت عالی را کمتر کسی هست که دوست ندااشته باشد، حال  فکرش را بکنید که در استخری از آبگرم غوطه‌ور هستید و یک استراحت جانانه و در عین حال درمانی را تجربه می‌کنید. استخرهای چشمه‌های آب گرم سرعین با خواص درمانی بی نطیرشان از آن دسته لذت‌هایی هستند که باید در زندگی هرکسی آن را حداقل یک بار بچشد. اگر شما هم دوست دارید که خستگی روحی و جسمی را پشت سر بگذارید، به شهر  زیبا و توریستی سرعین سفر کنید. آبدرمانی ها و آبگرم های شهر سرعین از گذشته تا به امروز رونق زیادی داشته و هرساله هزاران گردشگر را  از سرتاسر کشور برای استفاده از این آب‌ها به این منطقه توریستی جذب می‌کند. در تور سرعین علاوه براستفاده از این چشمه‌های آبگرم، به بازدید برخی از اماکن تاریخی و تفرجگاهی پیرامون دو شهر سرعین و اردبیل خواهید رفت. این سفر یک تور اختصاصی است که از دو شب و سه روز شروع می‌گردد و بنا به درخواست مسافر می‌تواند تعداد روزهایش افزایش یابد. محل اسکان شما بنا به درخواست خودتان می‌تواند از هتل دو ستاره تا پنج ستاره متغیر باشد. همچنین می توانید از طریق سایت آسرو تراول استخر های vip  و خانوادگی سرعین را رزرو کنید و خاطرات این سفر را برای خود و خانواده و همراهان خود دو چندان کنید.

خوشمزه های شهر سرعین

بعد از آب تنی در چشمه های آبگرم سرعین می توانید لذت سفر را با رفتن به رستوران های شهر سرعین و خوردن غذاهای خوشمزه ای مثل کباب ها و دیزی سنگی و آش دوغ و ... برای خود و همراهنتان دو چندان کنید.

یکی دیگر از خوراکی های سرعین صبحانه معروف کره محلی، عسل و سرشیر  به شمار می‌روند. اگر برای صرف صبحانه به دنبال یک صبحانه عالی می‌گردید حتما عسل و سرشیر تازه نوش جان کنید،  نان داغ تازه با کره محلی و تخم‌مرغ با چای شیرین در آن هوای مطبوع کوهستانی، به‌خصوص بعد از شنای صبحگاهی در آب گرم‌های سرعین، خیلی می‌چسبد.