@اقامتگاه بوم گردی ارشاد
@اقامتگاه بوم گردی ارشاد
@اقامتگاه بوم گردی ارشاد
@اقامتگاه بوم گردی ارشاد
@اقامتگاه بوم گردی ارشاد
@اقامتگاه بوم گردی ارشاد
@اقامتگاه بوم گردی ارشاد number=0 @اقامتگاه بوم گردی ارشاد number=1 @اقامتگاه بوم گردی ارشاد number=2 @اقامتگاه بوم گردی ارشاد number=3 @اقامتگاه بوم گردی ارشاد number=4 @اقامتگاه بوم گردی ارشاد number=5

@اقامتگاه بوم گردی ارشاد

شهر بجنورد ، روستای قره خان بندی
۰۴۵۳۳۵۲۱۰۸۷ - ۰۴۵۳۳۵۹۶۸۸۸
امتیاز هتل از دید کاربران آسرو
۰
۰ نظر
امکانات تور /5
ایجاد خاطره /5
ارزش در برابر قیمت /5
مناسب بودن برنامه تور /5
برخورد لیدر تور /5
کیفیت غدا و پذیرایی /5

برترین خاطرات این مکان

خاطره ای ثبت نشده است

شما اولین خاطره را ثبت کنید

اقامتگاه بوم گردی ارشاد در استان خراسان شمالی، شهرستان بجنورد، روستای قره خان بندی واقع گردیده است. این خانه بومی جدید ساخت به سبک کاملا قدیمی و سنتی با سقف های تیر چوبی و دیوار های کاهگلی بوده که در سال 1397 فعالیت خود را در حوزه بوم گردی شروع نموده است. اقامتگاه بوم گردی ارشاد با داشتن باغی 7000 متری از انبوه درختان نظیر هلو، گیلاس، زردآلو، سیب، گوجه سبز و...محل مناسبی برای لذت بردن از طبیعت سرسبز و استفاده از انواع میوه ها را فراهم کرده است. بوم گردی ارشاد شامل 15 اتاق به صورت 10 اتاق 12 متری 4 نفره و 5 اتاق 35 متری با سرویس کف خواب می باشد که در مجموع ظرفیت اسکان و پذیرش 150 گردشگر را دارد. به دلیل سبک سنتی، اتاق ها فاقد سرویس بهداشتی و حمام اختصاصی هستند بنابراین مهمانان عزیز می بایست از سرویس بهداشتی ( 2 ایرانی ) داخل محوطه و 1 حمام داخل ساختمان به صورت مشترک استفاده نمایند. همچنین پرسنل این خانه بومی انواع غذاهای محلی و سنتی نظیر کشک و بادمجان، آش سبزی و پخت نان محلی با تنور گلی را بنا به درخواست مهمانان عزیز تهیه می کنند. از جمله برنامه های ویژه این اقامتگاه برای گردشگران گرامی می توان به پخش موسیقی محلی زنده اشاره کرد. لازم به ذکر است که تخت های سنتی روی پشت بام اقامتگاه، برای استراحت و استفاده از هوای دل انگیز روستا فراهم شده است. فاصله تا مرکز شهر بجنورد --> 20.7 کیلومتر ( 21 دقیقه ) فاصله تا فرودگاه بین المللی بجنورد --> 21.3 کیلومتر ( 24 دقیقه )

اقامت برای کودکان زیر 7 سال رایگان می باشد. در صورت کنسلی 24 ساعت قبل از تاریخ ورود، 20 درصد هزینه به عنوان جریمه دریافت می شود.

قیمت های ارائه شده لحظه ای می باشد
این هتل دارای کد تخفیف ویژه اعضای سایت می باشد