مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد
مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد
مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد
مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد
مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد number=0 مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد number=1 مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد number=2 مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد number=3

مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد

لرستان – خرم آباد – مجتمع علمی ، تحقیقاتی و گردشگری چهارده معصوم (ع)
۰۴۵۳۳۵۲۱۰۸۷ - ۰۴۵۳۳۵۹۶۸۸۸
امتیاز هتل از دید کاربران آسرو
۰
۰ نظر
امکانات تور /5
ایجاد خاطره /5
ارزش در برابر قیمت /5
مناسب بودن برنامه تور /5
برخورد لیدر تور /5
کیفیت غدا و پذیرایی /5

برترین خاطرات این مکان

خاطره ای ثبت نشده است

شما اولین خاطره را ثبت کنید

مجتمع اقامتی رصدخانه کاسین خرم آباد در فروردین ماه سال 1394 در شهر خرم آباد به بهره برداری رسید. این مجتمع مدرن ترین رصدخانه خاورمیانه می باشد که دارای سالن آمفی تئاتر جهت آشنایی زندگی در فضا آشنایی با ابعاد عالم هستی، گنبد آسمان نما که شبیه سازی از آسمان و صورت های فلکی، عکس از زمین تا کیهان و رصد با تلسکوپ است که مجموعه دارنده تنها تلسکوب خورشید در کشور است که امکان رصد در روز را فراهم می کند. همچنین مجتمع کاسین دارنده یک عدد تلسکوپ به قطر آئینه نیم متری است که در گنبد اصلی مجموعه قرار گرفته است. این گنبد الکترو مکانیکی دارای چرخش 360 درجه می باشد و امکانات رصدهای تخصصی با گود شدن دریچه گنبد را برای ما فراهم می کند. این گنبد واقع در طبقه پنجم هتل می باشد. هتل رصدخانه کاسین دارای 5 طبقه مشتمل بر 2 طبقه اقامتی، رستوران گردان، سالن آمفی تئاتر و امکانات برای رصد ستاره می باشد. لازم بذکر است هتل در فاصله 6 کیلومتری از شهر و در ارتفاعات واقع شده است. رستوران گردان هتل واقع در طبقه سوم با ظرفیت 110 نفر(ساعت سرو صبحانه: 7:00 الی 10:00، ناهار: 12:30 الی 15:00، شام: 18:00 الی 23:30) رستوران تابستانه مجتمع کاسین مجاور رستوران گردان به صورت روباز با ظرفیت 50 نفر ویژه فصل تابستان (ساعت سرو ناهار: 12:30 الی 15:00، شام: 18:00 الی 23:30) کافی شاپ هتل کاسین خرم آباد واقع در طبقه همکف با ظرفیت 35 نفر (ساعت کاری : 12:00 الی 15:30 و 18:00 الی 23:00)

هزینه برای اقامت کودکان زیر 3 سال رایگان، بین 3 تا 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس نیم بها و بالای 7 سال نفر اضافه محاسبه می شود. پذیرش خانم تنها، فقط با ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار فرد امکان پذیر است. پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته، به همراه ارائه ی کارت ملی و شناسنامه عکس دار زوجین، امکان پذیر است.

قیمت های ارائه شده لحظه ای می باشد
این هتل دارای کد تخفیف ویژه اعضای سایت می باشد