تور اصفهان از تهران

Not Rated from 0 reviews
0/5
0% of guests recommend

Location

اصفهان

Overview

اصفهان گردی

 شهر توریستی اصفهان از اصلی ترین قطب‌های گردشگری ایران با جاذبه‌های تاریخی، فرهنگی و طبیعی  ایران است و در طول سال انواع تور اصفهان از داخل و خارج ایران برای بازدید از نصف جهان راهی این شهر زیبا  می‌شوند.  شهر اصفهان در مرکز ایران قرار دارد و بعد از تهران و مشهد، سومین شهر بزرگ و پرجمعیت ایران محسوب می‌شود. جاذبه‌های گردشگری کلان‌شهر اصفهان آنقدر زیاد هستند که به راستی  «نصف جهان» برازنده این شهر جذاب و تاریخی می باشد.. اصفهان همه نوع جاذبه گردشگری و تفریحی را برای گردشگران فراهم کرده است و کم‌تر کسی امکان دارد در تورهای اصفهان حوصله‌اش سر برود یا تفریحی باب میل خود پیدا نکند!
وقتی نام اصفهان به گوش‌مان می‌رسد ناخودآگاه تصویر میدان نقش جهان، سی و سه پل و زاینده رود، مسجد شاه و مسجد شیخ لطف الله با کاشی کاری‌های فیروزه‌ای رنگ و صنایع دستی زیبای اصفهان در ذهنمان نقش می‌بندند. تک تک جاذبه های گردشگری اصفهان سمبل تداعی‌گر تاریخ و فرهنگ و هنر غنی این شهر توریستی ایران زمین با قدمت دیرینه‌اش هستند.

تور اصفهان

شما میتوانید با تور اصفهان آسرو تراول سفر کنید یا به طور مستقیم هتل اصفهان و بلیط هواپیما تهران اصفهان را رزرو کنید و به این شهر تاریخی سفر کنید.
اغلب گردشگرانی  که تجربه سفر به اصفهان را داشته‌اند می‌دانند که یک بار سفر با تور اصفهان برای بازدید از تمام جاذبه های گردشگری اصفهان کافی نیست و قطعا در تور اصفهان به خاطر محدودیت تعداد روزهای سفر فرصت کافی برای بازدید از دیدنی های اصفهان وجود ندارد. به همین دلیل داشتن اطلاعات کافی پیش از سفر با تور اصفهان درباره قیمت تور اصفهان و تور اصفهان ارزان می‌تواند برای تجربه سفری فراموش نشدنی کمک زیادی کند.

 

Reviews

0/5
Not Rated
Based on 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review

آسرو Verified

Member Since Jul 2021

3%
from ﷼ 29.000.000 ﷼ 27.920.000

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
from
﷼ 29.000.000 ﷼ 27.920.000
0 Review